در مقاله نحوه صحیح درج بک لینک ذکر شد که باید بک لینک ها را به صورت طبیعی و در زمان های مختلف و تصادفی درج کرد و از خرید بک لینک به صورت انبوه در یک بازه زمانی کوتاه خودداری نمود. حالا می خواهم درباره نوع و تعداد بک لینک ها برای رتبه یک عبارت مثلاً “خرید پاوربانک ارزان” صحبت کنم.

اگر برای بار اول اقدام به خرید بک لینک می کنید گذشته از اینکه رقبای خود را آنالیز کرده اید یا خیر بهترین تعداد برای شروع 10 بک لینک با اتوریتی های بین 20 تا 40 است. بهتر است به فروشنده بک لینک گفته شود که این تعداد را حدالامکان در 10 روز درج کند. هر روز یک بک لینک.

مطلب مهم بعدی نوع عبارت بک لینک یا Anchor Text است. با چه عبارتی باید این لینک ها گذاشته شوند؟ اشتباه اکثر کاربران همین جا است که همه 10 بک لینک را روی عبارت خرید پاوربانک ارزان می گذارند.

آنچه که شرکت های سئو بزرگ جهان بیان کرده اند که همگی براساس تجربه حاصل شده و به عبارتی دانش نانوشته است این دستورالعمل است که باید طبق بندهای زیر عبارت بک لینک گذاشته شود:پی بی ان بک لینک

  1. حدود 20 درصد از کل بک لینک ها باید روی عبارت مورد نظر شما یعنی “خرید پاوربانک ارزان” باشد که اگر 10 بک لینک خریداری می کنید باید 2 عدد از آنها روی این عبارت لینک شوند.
  2. حدود 30 درصد از کل بک لینک ها باید روی دامنه سایت شما لینک شوند. یعنی تعداد 3 عدد از بک لینک ها روی مثلاً www.samplesite.com لینک شوند.
  3. حدود 30 درصد از کل بک لینک ها باید روی نام سایت شما یا نام برند شما لینک شوند. یعنی تعداد 3 عدد از بک لینک ها روی “نام سایت” لینک شوند.
  4. حدود 20 درصد از بک لینک ها روی عبارت ترکیبی نام برند و عبارت لینک شوند. مثلاً اگر نام سایت شما “سایت خرید لوازم جانبی تهران کالا” است باید روی عبارت “خرید پاوربانک ارزان تهران کالا” لینک شود.

بنابر این مشاهده می کنید که حتی برای ساده ترین و آسان ترین کلمات باید از دستورالعمل صحیح درج بک لینک استفاده شود تا بهترین نتیجه را حاصل کنید. از اینکه روی عبارات دیگری بغیر از عبارت مورد نظرتان لینک درج می کنید اصلاً نگران نباشید زیرا بک لینک به هر شکل تأثیر خود را خواهد گذاشت و مهم در درج بک لینک طبیعی بودن و پخش و توزیع چگالی در کل سایت است.

Summary

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *