بک لینک های ما به 2 دسته خارجی با متن غیر فارسی و ایرانی با متن فارسی و هر کدام به صورت دائمی (رپورتاژ) و ماهیانه عرضه می گردند. در اینجا توضیحاتی درباره هر کدام از این نوع بک لینک ها و مزایا و معایب هرکدام ارائه می دهیم.

بک لینک های دائمی به آن دسته از لینک ها گفته می شود که به صورت لینک داخل یک متن که مرتبط با موضوع سایت شما و لینک شما هست درج می شود. این متن در یک صفحه جدید در سایت درج شده و بنابر این دارای اتوریتی 1 می باشد (اتوریتی ملاکی برای ارزش دامنه و صفحات سایت هاست و با علامت DA و PA نمایش داده می شود). پس میشه نتیجه گرفت که بک لینک دائمی دارای قدرت زیادی نیست چون در صفحه جدید سایت لینک دهنده قرار دارد و زمان نسبتا زیادی برای ایندکس شدن در گوگل نیاز دارد.

بک لینک های ماهیانه در صفحه اصلی سایت یعنی قوی ترین صفحه سایت لینک دهنده درج می شود و تمامی ارزش سایت لینک دهنده به لینک شما منتقل خواهد شد. این نوع بک لینک ها دارای قدرت بسیار زیاد و اثرگذاری سریع تری نسبت به نوع دائمی هستند چونکه صفحه اصلی همانطور که می دانید قوی ترین و پر بازدیدترین صفحه یک سایت محسوب می شود.

مزایا و معایب:

بک لینک های دائمی همانطور که از نام آن مشخص است نیاز به تمدید ندارند و به صورت همیشگی در سایت لینک دهنده وجود خواهند داشت و از نظر گوگل و رتبه بندی چون لینک برداشته نمی شود مزیت بسیار بالایی محسوب می گردد.

بک لینک های ماهیانه باید هر ماه یا هر سه ماه تمدید گردند و چنانچه بهر علت تمدید صورت نگیرد لینک شما برداشته شده و عدم وجود لینک از نظر گوگل یک امتیاز منفی برای سایت شما محسوب می گردد. بنابر این چنانچه قصد خرید بک لینک های ماهیانه را دارید باید زمان تمدید آن ها را یادداشت کرده (سایت ما به صورت اتوماتیک چند روز قبل برای شما ایمیل و پیامک یادآوری ارسال می کند) تا سر وقت تمدید نمایید.